Klantenservice
Heb je hulp nodig bij het afsluiten van je verzekering?
Chat met ons

John de Wolf ook in auto commercial

09 jan 2013

Twee jaar op rij speelde John de Wolf in de commercial voor de Ditzo Zorgverzekering. Vanaf januari 2013 speelt hij ook de hoofdrol in de Autocampagne van Ditzo.
 
Het optreden van John de Wolf in de Ditzo Zorgcampagnes was zeer succesvol. Ditzo won er zelfs de zilveren Loeki mee. Vanaf 1 januari 2013 speelt John ook de hoofdrol in de nieuwe TV commercial voor de Ditzo Autoverzekering.
 
De nieuwe autocommercial borduurt voort op de rol die John speelt in de zorgcommercials. Ook hier wordt de link gelegd met Amsterdam als John bij het ziekenhuis met zijn auto tegen een paaltje (een ‘Amsterdammertje’) aan rijdt.
De commercial wordt 3 achtereenvolgende weken uitgezonden. Daarna is het 2 weken stil, om vervolgens weer 2 weken in februari uit te zenden.

Door Esther

Medewerker blije klanten

Over Esther
​​

Door Esther

Medewerker blije klanten

Over Esther