Klantenservice
Heb je hulp nodig bij het afsluiten van je verzekering?
Chat met ons

Bij Ditzo wel 100% vrije keuze voor ziekenhuizen

11 dec 2014

​Consumenten met een budgetpolis kunnen mogelijk niet terecht in een academisch ziekenhuis. Dat stelt De Telegraaf in een artikel. Bij Ditzo heb je altijd 100% vrije keuze voor ziekenhuizen. Dus ook voor de academische ziekenhuizen. ​​​

Door

De Telegraaf stelt in een artikel van woensdag 10 december dat consumenten met een budgetpolis niet terecht kunnen bij academische ziekenhuizen. Dat komt doordat de zorgverzekeraars daar geen contracten mee hebben afgesloten. Het patiëntenplatform  NPCF vindt dat zorgverzekeraars consumenten met een budgetpolis niet mogen uitsluiten van zorg, ook als die zorg alleen in een academisch ziekenhuis kan worden geleverd.
 
Is het niet raar dat sommige zorgverzekeraars voor jou bepalen in welk ziekenhuis je wordt behandeld? Bij de Ditzo Zorgverzekering word je niet gestuurd in de keuze van je ziekenhuis. Je hebt bij ons 100% vrije keuze in ziekenhuizen.  Je kan dus ook altijd naar een academisch ziekenhuis.

 

Artikel Telegraaf


Door